Produse
Categorii magazin
Acasa Piese Auto Sisteme de Filtrare Filtru Combustibil Filtru Combustibil Fc79630Set pentru Claas 0007732230

Filtru Combustibil Fc79630Set pentru Claas 0007732230

Distribuie
Filtru Combustibil Fc79630Set pentru Claas 0007732230
Filtru Combustibil Fc79630Set pentru Claas 0007732230
423,24 lei 363,99 lei
Beneficii
Pune produsele la favorite
Si afla primul de Reduceri in Campanii
Plati Securizate
Folosesti cardul online in siguranta
Retur Gratuit
In 14 zile, banii iti sunt returnati
Filtru Combustibil Fc79630Set pentru Claas 0007732230
423,24 lei 363,99 lei -14% -59,25 lei
Scrie un review >
Cantitate
In stoc
Alti clienti au vizitat si
Prezentare produs
Scurta descriere
Filtru combustibil FC79630SET
Descoperiti performanta superioara a filtrului de combustibil FC79630SET, un produs esential pentru vehiculele Claas si Mercedes-Benz. Acest filtru este compatibil cu o gama larga de modele, inclusiv:

Claas 0007732230
Claas 7732230
Claas 19961531
Mercedes A4700902851
Mercedes-Benz A4710902455
Mercedes 4730901451
si multe altele!
Filtrul FC79630SET este fabricat cu tehnologie avansata, asigurand o filtrare eficienta a impuritatilor din combustibil, ceea ce contribuie la o performanta optima a motorului. Acesta este echivalent cu produsele de la branduri de renume, precum:

Mann PU6006
Mahle KX581KIT
Hengst E453KPD353
Uniflux XN560KIT
Donaldson P956034
si multe altele!
Acest filtru este ideal pentru a mentine sistemul de alimentare curat si eficient, prevenind uzura prematura a motorului. De asemenea, este compatibil cu prefiltrele MO7001 si alte modele de filtre, cum ar fi:

Mahle KX227/39D
Mahle KX400DECO
Mahle KX400D
Mahle KX460DKIT
Fin-Filter FC79630SET
Indiferent daca sunteti un profesionist in domeniul agriculturii sau un pasionat de vehicule, filtrul de combustibil FC79630SET este alegerea perfecta pentru a asigura o functionare optima a echipamentului dumneavoastra. Alegeti calitatea si fiabilitatea cu FC79630SET!
Vezi mai mult
Vezi mai putin
Specificatii produs
Caracteristici generale
EAN 5200155286167
Cod produs FC79630SET
Review-uri
Ai folosit produsul?
Adauga un review
Adauga un review
Anuleaza
Fii primul care evalueaza acest produs.
Iti mai recomandam si
in stoc
172,08 lei 147,99 lei
in stoc
563,94 lei 484,99 lei
check_circle highlight_off info favorite favorite_border