Produse
Categorii magazin
Acasa Piese Auto Sisteme de Filtrare Filtru Combustibil Filtru Combustibil FC79650 pentru Mercedes-Benz 4700905252

Filtru Combustibil FC79650 pentru Mercedes-Benz 4700905252

Distribuie
Filtru Combustibil FC79650 pentru Mercedes-Benz 4700905252
Filtru Combustibil FC79650 pentru Mercedes-Benz 4700905252
370,92 lei 318,99 lei
Beneficii
Pune produsele la favorite
Si afla primul de Reduceri in Campanii
Plati Securizate
Folosesti cardul online in siguranta
Retur Gratuit
In 14 zile, banii iti sunt returnati
Filtru Combustibil FC79650 pentru Mercedes-Benz 4700905252
370,92 lei 318,99 lei -14% -51,93 lei
Scrie un review >
Cantitate
In stoc
Alti clienti au vizitat si
Prezentare produs
Scurta descriere
Descoperiti performanta optima a vehiculului dumneavoastra cu Filtrul de combustibil FC79650, un produs de inalta calitate, compatibil cu o gama larga de modele Mercedes-Benz si alte marci de renume.

Compatibilitate
Acest filtru este proiectat sa se potriveasca perfect cu urmatoarele numere de piese:

Mercedes-Benz 4700905252
Mercedes-Benz A4700905252
Mercedes-Benz A4700905952
Mercedes-Benz A4700905052
Mercedes-Benz A4700902652
Mercedes-Benz A4700901651
Mercedes-Benz A4700901451
Claas 0007731850
Claas 0019982980
Fleetguard FS20107
Febi FE170564
Bosch F 026 402 233
Mann PU 12 011
Hengst E457KP D364
Sf-Filter SK48650
Mahle KX406D
Mahle KX22417D
Hitachi YA00019068
Hifi SN70410
Hifi SN40710
Fin-Filter FC79650
Beneficii
Filtrul de combustibil FC79650 asigura o filtrare eficienta a impuritatilor din combustibil, protejand motorul vehiculului dumneavoastra si imbunatatind performanta generala. Utilizarea acestui filtru contribuie la:

Prelungirea duratei de viata a motorului
Reducerea consumului de combustibil
imbunatatirea eficientei energetice
Minimizarea emisiilor poluante
Instalare
Instalarea filtrului FC79650 este simpla si rapida, fiind recomandata sa fie efectuata de un specialist pentru a asigura o functionare optima. Asigurati-va ca respectati toate instructiunile de instalare pentru a beneficia de toate avantajele acestui produs.

Concluzie
Alegeti Filtrul de combustibil FC79650 pentru a va mentine vehiculul in stare optima. Cu o compatibilitate extinsa si beneficii semnificative, acest filtru este alegerea ideala pentru proprietarii de Mercedes-Benz si nu numai.
Vezi mai mult
Vezi mai putin
Specificatii produs
Caracteristici generale
EAN 5200155286143
Cod produs FC79650
Review-uri
Ai folosit produsul?
Adauga un review
Adauga un review
Anuleaza
Fii primul care evalueaza acest produs.
Iti mai recomandam si
in stoc
172,08 lei 147,99 lei
in stoc
563,94 lei 484,99 lei
check_circle highlight_off info favorite favorite_border