Produse
Categorii magazin
Acasa Piese Auto Sisteme de Filtrare Filtru Hidraulic Filtru Hidraulic Fin Filter Fhc15684 pentru Volvo 14530989

Filtru Hidraulic Fin Filter Fhc15684 pentru Volvo 14530989

Distribuie
Filtru Hidraulic Fin Filter Fhc15684 pentru Volvo 14530989
Filtru Hidraulic Fin Filter Fhc15684 pentru Volvo 14530989
468,59 lei 402,99 lei
Beneficii
Pune produsele la favorite
Si afla primul de Reduceri in Campanii
Plati Securizate
Folosesti cardul online in siguranta
Retur Gratuit
In 14 zile, banii iti sunt returnati
Filtru Hidraulic Fin Filter Fhc15684 pentru Volvo 14530989
468,59 lei 402,99 lei -14% -65,60 lei
Scrie un review >
Cantitate
In stoc
Alti clienti au vizitat si
Prezentare produs
Scurta descriere
Filtru hidraulic Fin Filter FHC15684 pentru Volvo 14530989
Descoperiti performanta superioara a filtrului hidraulic si de transmisie Fin Filter, special conceput pentru utilaje agricole si utilaje de constructii. Modelul FHC15684 este compatibil cu o gama larga de echipamente, inclusiv cele de la Volvo, Caterpillar si multe altele.

Caracteristici principale:
Tehnologia originala de filtrare Fin Filter, care asigura o protectie excelenta a sistemului hidraulic si de transmisie.
Compatibilitate cu numeroase modele, inclusiv:
Volvo 14530989
Volvo 14531154
Volvo Sa114100670
Volvo Voe14530989
Caterpillar 2096001
Volvo 14644497
Alternativa de inalta calitate la filtrele originale, precum Hifi Sh60159, Samsung 104100670, Sf-Filter Hy90684, Uniflux Xh2151.
Aplicatii:
Filtrul hidraulic Fin Filter FHC15684 este ideal pentru utilizare in:

Utilaje agricole
Utilaje de constructii
Alegeti Fin Filter FHC15684 pentru a va asigura ca echipamentele dumneavoastra functioneaza la capacitate maxima, protejandu-le de impuritati si prelungind durata de viata a sistemului hidraulic si de transmisie.
Vezi mai mult
Vezi mai putin
Specificatii produs
Caracteristici generale
Cod produs FHC15684
Review-uri
Ai folosit produsul?
Adauga un review
Adauga un review
Anuleaza
Fii primul care evalueaza acest produs.
Iti mai recomandam si
in stoc
172,08 lei 147,99 lei
in stoc
563,94 lei 484,99 lei
check_circle highlight_off info favorite favorite_border