Produse
Categorii magazin
Acasa Piese Auto Sisteme de Filtrare Filtre Antigel Filtru Antigel Donaldson P768196 pentru Komatsu 3305371, 3844234, 69583573, Donaldson P768196

Filtru Antigel Donaldson P768196 pentru Komatsu 3305371, 3844234, 69583573, Donaldson P768196

Distribuie
Filtru Antigel Donaldson P768196 pentru Komatsu 3305371, 3844234, 69583573, Donaldson P768196
Filtru Antigel Donaldson P768196 pentru Komatsu 3305371, 3844234, 69583573, Donaldson P768196
232,55 lei 199,99 lei
Beneficii
Pune produsele la favorite
Si afla primul de Reduceri in Campanii
Plati Securizate
Folosesti cardul online in siguranta
Retur Gratuit
In 14 zile, banii iti sunt returnati
Filtru Antigel Donaldson P768196 pentru Komatsu 3305371, 3844234, 69583573, Donaldson P768196
232,55 lei 199,99 lei -14% -32,56 lei
Scrie un review >
Cantitate
In stoc
Alti clienti au vizitat si
in stoc
83,71 lei 71,99 lei
Prezentare produs
Scurta descriere
Filtru Antigel Donaldson P768196
Descoperiti Filtrul Antigel Donaldson P768196, un produs esential pentru intretinerea utilajelor agricole si de constructii. Acest filtru este compatibil cu o gama larga de modele, inclusiv:

Komatsu 3305371
Komatsu 3844234
Komatsu 69583573
Euclid E12967020
Fiat 76102382
Fiat 76107812
Donaldson P768196
si multe altele!
Specificatii Tehnice
Lungime: 200 mm
Filet: 11/16-16 UN
Diametru Exterior: 93 mm
Diametru Interior Garnitura: 62 mm
Diametru Exterior Garnitura: 72 mm
Material Filtrant: Celuloza
Forma Infiletabil: Standard
Aplicatii
Filtrul Antigel Donaldson P768196 este ideal pentru:

Utilaje agricole
Utilaje de constructii
Compatibilitate
Acest filtru este compatibil cu diverse marci si modele, inclusiv:

Americanmotors Sfc2076
Atlas Copco 5541830700
Austoft 181953
Baldwin Bw5076
Bergeratmonnoyeur E6866
Bomag 31701076
Case 1214922H1
Case 907707T1
Cummins 258265
Cummins 299084
Cummins 3100309
Cummins 3310272
Cummins 3318319
Cummins 3827107
Cummins 4058965
Cummins Ar13242
Donaldson P552076
Exman Sfc2076
Fin-Filter Fag9008
Fleetguard Wf2076
Furukawa 3381756H1
Hifi We2076
Hitachi 4266063
Hitachi 42286891
Hough 1214922H2
Hough Ve3625
Ingersollrand 57232027
Joy R37961D5
Leyland-Daf C3318319
Liebherr 7367044
Liugong 40C0536
Napa 400060
Northernlights 2415001
Parker Pw2014
Poclain K2950518
Sakura Wc5703
Sdmo 330560053
Sf-Filter Sw1608
Sisu 1696300641
Sure Filter Sfc2076
Terex 15275737
Terex Tx4058965
Tfmc T47818
Uniflux Xq6
Vmc Wf552076
Volvo 8228959
Wix Ss10058
Jcb 2912215
Concluzie
Alegeti Filtrul Antigel Donaldson P768196 pentru a asigura performanta optima a utilajelor dumneavoastra. Cu o constructie de calitate si compatibilitate extinsa, acest filtru este solutia perfecta pentru nevoile dumneavoastra de intretinere.
Vezi mai mult
Vezi mai putin
Specificatii produs
Caracteristici generale
Cod produs P768196
Review-uri
Ai folosit produsul?
Adauga un review
Adauga un review
Anuleaza
Fii primul care evalueaza acest produs.
Iti mai recomandam si
check_circle highlight_off info favorite favorite_border